HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMLERİ

HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMLERİ

Sağlık alanında çağdaş iletişim VISOCALL PLUS hastane, bakım evi veya huzurevindeki iletişimi çağdaş düzeye getiriyor. Sistem gerek günlük çalışma hayatının çok yönlü taleplerini gerekse de hastaların ve personelin isteklerini karşılar.

Güvenilirlik ve ekonomiklikte bir artı VISOCALL PLUS'un yüzde 100 çalışmazlık güvenliği sorunsuz bir işletimin garantisidir. Sistem şimdiye kadar olan Schrack hemşire çağrı sistemlerine kısmen uyumlu olup modern tasarım ve yüksek kalite ile kendini gösterir. VISOCALL PLUS VDE0834 normuna göre belgelendirilmiş ilk sistemdir.

Çok farklı uygulamalar için yapılandırılabilir VISOCALL PLUS tüm organizasyon formları için yapılandırılabilir ve tüm talepleri karşılar: Farklı konfor sınıfları tek bir sistem içerisinde aynı anda dikkate alınabilir, örn. iletişim düzeneklerine ihtiyaç duymayan odalar için.

Hastalar için güvenlik ve konfor Her ihtiyaç için uygun hasta kumanda cihazı: Basit ampul butondan TV uzaktan kumandalı ve telefonlu hasta kumanda cihazına kadar uzanan bir seçim olanağı vardır. Kristal berraklığında televizyon ekranına sahip hasta terminali hastalar ve yurt sakinleri için günlük hayatı kolaylaştırır, bilgi verir ve rahatlatır.

VISOTAX PLUS faturalandırma sistemine entegrasyon VISOTAX Plus çipli kartı sunulan tüm hizmetlerin anahtarıdır. VISOTAX PLUS faturalandırma sistemi sayesinde hizmetlerin ve masrafların saptanması ve düzenlenmesi özellikle kolay, anlaşılır ve ekonomiktir